PRISM? Mamy rozwiązanie!

younited portrait byfsecureBoisz się, że Twoje dane zostaną przesłane do nieodpowiednich osób? Fińscy specjaliści od ochrony danych mają na to lekarstwo.

„Czas na europejską alternatywę, która zaprowadzi porządek w Internecie. To, czego świat teraz potrzebuje to dane, które nie mogą przepływać przez serwery agencji wywiadowczych” Tak swój produkt reklamują panowie z F – secure. A czym jest Younited?

Ta europejska platforma, zgodna z unijnymi prawami przestrzegania prywatności, ma za zadanie chronić nasze dane, przed nieautoryzowanym dostępem.

A działaniem ma przypominać chmurę obliczeniową ( z darmowym dostępem 10 GB) i portal społecznościowy, na którym będziemy mogli oceniać zdjęcia znajomych, a także podzielić się nimi na Facebook’u.

Czytaj więcej...

Google Play zaktualizowany!

google-playChociaż do premiery najnowszego systemowego dziecka Androida musimy jeszcze poczekać, to miejsce, dzięki któremu zaopatrujemy swoje smartfony i tablety w gry i aplikacje już doczekało się aktualizacji.

Mówię tu bowiem o Google Play i jego nowej wersji, która to daje użytkownikowi nieco lepsze możliwości odnalezienia się w gąszczu jego zasobów.

Dlaczego mówię tu o lepszych możliwościach?

Czytaj więcej...