• Podnosimystandardy

  Najbardziej precyzyjne i optymalne kampanie AdWords

  Twoja kampania już od 499zł

  Nie musisz wydawać majątku, na swoją kampanię. Nasz zespół dopasuje ceny i zakres uwzględniając nawet niewielki budżet

 • 1

Kampanie Google AdWords

Czym jest Google AdWords?

Google AdWords zwane inaczej PPC (Pay per click) jest rodzajem reklamy internetowej, której kluczowa rola polega na płatności za kliknięcie w link, banner, natomiast nie za jego wyświetlenie. Płatność za taką usługę następuje za każdego użytkownika który przejdzie do strony reklamodawcy za pomocą linku, czy bannera.

W linkach sponsorowanych płacisz tylko za efekt, dzięki czemu ten system reklam możesz dopasować do swoich potrzeb. To ty wybierz słowa kluczowe, na które wyświetla się reklama.
Dzięki takiej konstrukcji efekty kampanii PPC są natychmiastowe i bardzo dobrze mierzalne. W połączeniu z innymi działaniami reklamowymi dają świetny efekt promocji twojej firmy, produktów, lub usług.

O skutecznej usłudze reklamy za pomocą linków sponsorowanych świadczy przygotowana strategia. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy trzy strategie, dzięki, którym sam możesz wybrać, które miejsce zajmie twój link sponsorowany.

Strategia Podstawowa – oszczędnościowa

Twoja reklama będzie wyświetlana najdłużej w stosunku do sumy wpłaty na kliknięcia, ale nie koniecznie na najwyższych pozycjach wobec linków sponsorowanych konkurencji.

Strategia Optymalna

Twoja reklama będzie zajmowała wysokie pozycje przy zachowaniu optymalnych kosztów kampanii.

Strategia Profesjonalna – agresywna

Celem tej kampanii będzie zajęcie przez pozycjonowaną stronę pierwszego miejsca w kolumnie reklam. Strategia stwarza największą szansę na nagrodę, czyli link na specjalnie wyróżniony tle, ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania, jednak wiąże się to z wyższymi kosztami za „kliknięcie” w Twój link.

Korzyści linków sponsorowanych:

 • Nieograniczone grono odbiorców
  Kilkanaście milionów osób korzysta w Polsce z wyszukiwarki google, to mogą być Twoi potencjalni klienci.
 • Opłaty tylko za wejście na stronę
  Płacisz tylko za kliknięcie Twojego linka, czyli za użytkownika, który przejdzie na Twoją stronę.
 • Najbardziej precyzyjna kampania
  Kampanię  AdWords można dokładnie skonfigurować i nakierować, według kryterium godzin, pory dnia, dni tygodnia, lokalizacji użytkownika, kraju, województwa, miasta. Dzięki temu linki wyświetlane są najintensywniej do miejsca i grupy odbiorców do których reklamodawca kieruje swoją ofertę.
 • Kontrola zainwestowanych pieniędzy
  Sam określasz ilość dziennych wydatków na kliknięcia i zachowujesz pełną kontrolę nad kosztami i czasem trwania kampanii.
 • Natychmiastowy efekt
  Twoje linki będą widoczne natychmiast po ustaleniu słów kluczowych i treści reklam. Dzięki czemu efekt sprzedaży produktów i usług będzie odczuwany od razu po uruchomieniu kampanii.