• Wyróżnijsię z tłumu

  Wiemy gdzie są twoi klienci i jak ich pozyskać

  Skorzystaj z usług specjalistów

  Każdego dnia miliony osób przeszukuje internet w poszukiwaniu produktów, lub usług. Spraw żeby trafili do Ciebie!

 • 1

SEO - optymalizacja i pozycjonowanie

Na sukces strony internetowej ma wpływ kilka ważnych czynników. Niewątpliwie by zdobyć popularność witryna musi być atrakcyjna dla wyszukiwarek. Dlatego oferujemy Ci pozycjonowanie - jest to najbardziej efektywna forma reklamy w internecie.

Dzięki wypozycjonowaniu Twojej strony, stanie się ona łatwiej dostępna dla internatów przez podniesienie jej pozycji w wynikach wyszukiwania. Ponad 90% ludzi szukając informacji w internecie zostaje na pierwszej stronie z wynikami.

Naszym celem jest wejście i utrzymanie się na czołowych pozycjach w wyszukiwarce na wybrane słowa kluczowe.

Pomagamy w wyborze słów kluczowych, analizujemy sytuację firmy i wybieramy te frazy, które pomogą w zwiększeniu ruchu na Państwa stronie, czy sklepie, a tym samym zwiększą zyski.

Nasza oferta obejmuje:

 • dopasowanie modelu współpracy w oparciu o cele biznesowe klienta.
 • optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki google i wybranych słów kluczowych (stale monitorujemy twoją stronę i jej nowe treści, masz pewność, że optymalizacja nie będzie tylko jednorazowym zabiegiem).
 • pozycjonowanie ogólnopolskie i lokalne (wybieramy najkorzystniejszy model współpracy dla Ciebie. Płacisz tylko wtedy jeżeli Twoje hasła znajdą się w na 1 stronie wynikó wyszukiwania).
 • SEO WIZERUNKOWE - często po wpisaniu nazwy firmy, bądź produktu nie odnajduje twojej firmy na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, bądź natrafia na negatywne opinie. Proponujemy Ci usługę, dzięki której po wpisaniu nazwy twojej firmy pierwsze 10 wyników wyszukiwania wskaże na pozytywne opinię i artykuły o twojej firmie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które padły ofiarą nieuczciwych komentarzy w internecie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług:

 • Wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych
  Dzięki odpowiedniej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu najwyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych a co za tym idzie wzrot sprzedaży i rozponawalność marki.
 • Darmowy dobór słów kluczowych
  Bardzo istotnym elementem niezbędnym do wykonania usługi pozycjonowania stron jest odpowiedni dobów słów kluczowych. Jeszcze przed podpisaniem umowy otrzymasz od nas najlepsze naszym zdaniem słowa kluczowe które podniosą sprzedaż twoich towarów i usług, które przygotujemy opierając się na analizie twojej konkurencji.
 • Przede wszystkim bezpieczeństwo
  Na rynku jest bardzo wiele firm oferujących pozycjonowanie po zaniżonych cenach. Pragniemy jednak zwrócić uwagę, że efekty ich usług są krótkotrwałe i bardzo często dochodzi do wykluczenia strony z wyników wyszukiwania co wpływa negatywnie na wizerunek firmy. W odróżnieniu od innych stosujemy tylko dozwolone metody, dzięki czemu nasze rezultaty są długotrwałe.
 • Comiesięczne rapoty
  Zlecając nam usługę pozycjonowania swojej strony raz w miesiącu otrzymujesz szczegółowy raport z pozycjonowania.